Ndiqni rrugën tuaj

Bëjeni udhëtimin tuaj të mrekullueshëm

Filter

Makinat Tona me Qera

Zgjidhni nje nga makinat

Veture
Get a quote
Hyundai i20
Veture
Cmimi Ditor
21€
Opel Corsa
Veture
Cmimi Ditor
21€
Nissan Micra
Veture
Cmimi Ditor
21€
Ford Fiesta
Veture
Cmimi Ditor
23€
VW Volkswagen Polo
Veture
Cmimi Ditor
24€
Hyundai Accent
Veture
Cmimi Ditor
28€
Mercedes C Class
Veture
Cmimi Ditor
28€
Toyota Corolla Verso
Furgon Pasagjeresh
Cmimi Ditor
29€
Ford Galaxy
Furgon Pasagjeresh
Cmimi Ditor
33€
Skoda Fabia
Veture
Cmimi Ditor
36€
Bmw Serie 3
Veture
Cmimi Ditor
38€
VW Polo
Veture
Cmimi Ditor
39€
VW Golf Plus
Veture
Cmimi Ditor
40€
Citroen C Crosser
Veture
Cmimi Ditor
45€
Hyundai Tucson
Foristrade
Cmimi Ditor
48€
Skoda Yeti
Foristrade
Cmimi Ditor
48€
Mitsubishi Outlander
Foristrade
Cmimi Ditor
49€
Hyundai Santafe
Furgon Pasagjeresh
Cmimi Ditor
53€
Renault Grand Scenic
Furgon Pasagjeresh
Cmimi Ditor
53€
Mercedes E-Class
Veture
Cmimi Ditor
80€
VW Sharan
Furgon Pasagjeresh
Cmimi Ditor
90€
Audi Q5
Foristrade
Cmimi Ditor
100€

Brandet e Makinave

Ne punojme me markat e meposhtme

Pse te na zgjidhni ne?

Jemi nder me te miret ne sherbimin e makinave me qera

Sigurimi i pergjegjesise per te permiresuar sigurine tuaj

Udhetoni te qete me ne. Ne ofrojme sigurim te përgjegjesise civile per te gjitha automjetet tona dhe opsione sigurie si karrige per femije per te akomoduar te gjithe familjen tuaj.

Kilometrazh i pakufizuar ne te gjitha automjetet

Shijojeni udhetimin tuaj pa menduar se sa kilometra mund te vozitni, sepse keni kilometrazh te pakufizuar per te pasur nje eksperience te kenaqshme.

Merrni makinen tuaj ne vendin e deshiruar

Zgjidhni vendndodhjen e deshiruar ne formularin e kerkimit. Nese nuk mund ta gjeni vendndodhjen tuaj te dëshiruar, ju lutemi Na Kontaktoni per me shume info.

Beni rezervimin tuaj online tani

Nje nga operatoret tane do t'ju kontaktoje sa me shpejt te jete e mundur per te konfirmuar te dhenat tuaja

E Drejta e Autorit © Rent a Car 999