Rreth Nesh

Jemi nder me te miret ne sherbimin e makinave me qera

Cdo muaj vizitohemi nga shume kliente qe kerkojne makina me qera.

Me eksperience prej 11 vitesh nen sherbimin tuaj, ne ofrojme Makina me Qera te modeleve te ndryshme me cmime konkurruese ne treg. Makinat tona jane ne gjendje perfekte pune, duke ju mundesuar nje udhetime komod dhe te rehatshem. Ne ofrojme lloje te ndryshme makinash, vetura, suv dhe mini furgona me kapacitet deri ne 7 oersona. Makina ekonomike dhe luksoze, manuale dhe automate, sipas deshires tuaj. Jemi nen sherbimin tuaj nonsotp 24 ore. Ju mirepresim!

-
Kliente te Kenaqur
-
Makina te Listuara
-
Vnedodhje te Ndryshme
-
Rezervime te Kryera

Sherbime te kompanise

Detajet e vogla bejne diferencen

Mbi 11 vite ne sherbim

Makina Komode

Cmimet me te mira

E Drejta e Autorit © Rent a Car 999